DLACZEGO MY? 

POZNAJ NASzastanawiasz się, czy warto nas wybrać?

przygotowujemy najlepsze kolorowe i niepowtarzalne drinki!

 • KOLOROWE, NIEPOWTARZALNE DRINKI

  POSIADAMY PONAD 200 DRINKÓW W NASZEJ OFERCIE

  Bogata karta koktajli, która zadowoli każdego gościa eventu? Znami to standard. Puść wodzę fantazji, wybierz to na co masz ochotę. Celebruj życie światowej klasy koktajlami. 

 • 320 EVENTÓW I MAMY APETYT NA KOLEJNE 320 EVENTÓW !

  Po naszych wszystkich realizacjach obsługi barmańskiej, pękamy z radości. Chcemy więcej. 320 klientów nauczyło nas więcej niż mogliśmy sobie wyobrażić. Bar na wieży? 19 barmanów do serwisu? Drinki na bazie wódki infuzjowanej marihuaną. Może uda Ci się nas zaskoczyć? 

  ZORGANIZOWLISMY JUŻ PONAD 320 EVENTÓW
 • JESTEŚMY ARTYSTAMI W SWOJEJ BRANŻY !

  KOCHAMY TO CO ROBIMY, DLATEGO TWORZYMY TRENDY !

  Koktajle na bazie pietruszki, mango, ogórka, marakui. Drinki wymagające odwagi? Autorskie propozycje, które mają jeden cel - wzbudzić Twój zachwyt. 

 • NAPISALIŚMY BESTSELLER "TAJEMNICE PEWNOŚCI BARMANA" 

  Każdego dnia, młodzi adepci sztuki barmańskiej, czytają nasz poradnik. Może Ty również chcesz stanąć za barem i odkryć tajemnice pysznych koktajli? 

  PIERWSZY NAKŁAD KSIĄŻKI ZOSTAŁ WYPRZEDANY!
 • PRESTIŻOWE BARY MOBILNE

  NASZE BARY SĄ WYKONANE Z PRESTIŻOWYCH MATERIAŁÓW

  Wygląd ma znaczenie, prestiżowe stanowiska barmańskie, dodadzą rangi Twojego eventu. Poczujesz dumę z nawiązania z nami współpracy. Poczekaj tylko na pierwszy grat wychwalnych opinii. "Skąd Ty ich wziołeś? Oni są Boscy!"

 • DOSTOSOWUJEMY WYGLĄD BARU I SALI DO FIRMY

  Z nami masz możliwość personalizacji kolorystyki barów, barmanów, sprzętu barmańskiego. Wszystko po to aby promować Twoją markę. 

  MAKSYMALNA PERSONALIZACJA FIRMOWA
 • ORGANIZACJA EVENTÓW DO 2000 OSÓB !

  DZIĘKI NASZEJ ZAŁODZE ORGANIZUJEMY DUŻE IMPREZY !

  Szykujesz event dla 1200 osób? Boisz się, że kolejka do baru będzie większa niż za czasu PRL-u? Spokojnie, uwielbiamy pracować na wielkich imprezach. Potrzebujesz 12 barmanów? Już prasujemy koszulę.